Al Sport Stonerwashed Mavi TükenmezkalemTükenmez KalemKAWECO
Al Sport Stonerwashed Mavi TükenmezkalemTükenmez KalemKAWECO

Al Sport Stonerwashed Mavi Tükenmezkalem (10000730)

Marka : KAWECO
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺634,09(KDV Dahil)
İndirimli : ₺617,76(KDV Dahil)

1881’de M. Luce et M. Ensslen tarafından Heidelberg’de adıyla açılan kalem fabrikasında o yıllarda kalemlerin ahşap uçları üretilirken kalemlere ait uçlar, Amerika’dan ithal edilmekteydi. KAWECO bilinen en eski kalem markalarından biridir. Klasik sekizgen formunu bozmadan çağdaş trend malzemeler ve moda renkler kullanılarak üretilmektedir. Bu sekizgen tasarım tam bir asırdan beri kalem kullanıcısının beğenisini kazanmıştır. Kalemin kesitlerinin kusursuz olması uzun süre yazmayı seven kullanıcıların en çok aradıkları özelliktir. 1903 yılında ilk çevirmeli kurşun kalemi, 1912 de ilk cep dolmakalemini, 1927 de ilk tepeden mürekkep doldurulabilen dolmakalemi üreten marka , 1971 de ilk kez bir kalem markası olarak olimpiyat oyunlarının resmi sponsoru olmuştur. 

Kalem Özellikleri:

Uzunluğu 10.5 cm

Gelenekse tasarımlar ve modern malzemeler bir araya getirilmiştir. CNC makineleri kullanılarak sert aluminyumdan üretilmiştir. Kot jeanlerle uyumlu taşlanmış görüntüsü, kot kumaşların üretim proseslerine benzer süreçlerden geçerek kullanılmış görüntüsü sağlanmaktadır.

Tepeden basmalı mekanizma

D1 Mini tükenmez refil

GARANTİ:

Türkiye de satılan Kaweco kalemleri her türlü mekanik arızaya karşı, "Scrikss" garantisi altındır. Artık üretilmeyen ve tamiri mümkün olmayan kalemler eşdeğer başka Kaweco kalemleri ile değiştirilir. Ancak kurşunkalem uçları, silgi, tükenmez refili, mürekkep kartuşu vs. gibi normal kullanım sonucu hasar gören kalemler bu garanti kapsamının dışındadır.

İÇERİK:

 

 

- Kaweco tükenmezkalem
- Özel kutuda

Benzer Ürünler